• 924

    چاپ کتاب

فرآیند نگارش مقاله

فرآیند نگارش مقاله

۱تعیین موضوع: اولین گام نگارش مقاله (علمی پژوهشی، ISI,ISC, همایش) انتخاب موضوع می‌باشد. برای انجام این مرحله همکاران با استفاده از پایگاههای اینترنتی علمی، به جستجوی جدیدترین مقالات معتبر می‌پردزاند و سپس از داخل آنها به ایده اولیه پژوهش دست می‌یابند.

۲گردآوری اطلاعات: پس از انتخاب موضوع، جستجوی کاملی درباره ادبیات تحقیق مربوط به موضوع در پایگاههای علمی متعدد آغاز می‌شود.

۳همکاری در نگارش مقاله: پس از انجام جستجو در حیطه ادبیات تحقیق مربوط به موضوع، نگارش مقاله شروع می‌شود. در این مرحله، متقاضی نگارش مقاله در کنار همکار موسسه ایران تحقیق خواهد بود و در طی نگارش بازخوردها و راهنمایی‌های اساسی به متقاضی داده می‌شود.

۴ترجمه مقاله: بعد از نگارش مقاله و رفع ایرادات و پیشنهادهای نهایی، مقاله برای ترجمه، به مترجم ارسال می‌شود. این مرحله، مرحله دوم پذیرش یا چاپ مقاله می‌باشد.

۵رفع ایرادات ترجمه: بعد از اتمام کار ترجمه مقاله، برای رفع ایرادات نگارش وگرامری احتمالی، مقاله به دو نفر از همکاران ارسال می‌گردد که نظر نهایی خود را در باره کیفیت ترجمه انجام شده ارایه دهند.

۶ارسال مقاله برای اخذ پذیرش و چاپ: این مرحله یکی از اساسی‌ترین و مهترین مرحله نگارش،پذیرش و چاپ مقاله است. بدین صورت که در این مرحله انتخاب یک مجله نامعتبر یا جعلی می‌تواند تمامی زحمات صورت گرفته در مراحل قبل را از بین ببرد. بدین منظور همکاران ما در اولین قدم به معرفی چند مجله معتبر به متقاضی اقدام خواهند کرد. در گام بعدی، صحت اطلاعات ادعا شده برای هریک از مجلات معرفی شده به اثبات خواهد رسید و متقاضی این فرصت و زمان را خواهد داشت تا از اساتید و یا دانشگاه خود مجلات معرفی شده را استعلام نماید و در صورتی که مورد تایید آنها باشد، مقاله برای مجله انتخاب شده ارسال می‌گردد.

۷اخذ پذیرش مقاله و چاپ: از اولین روزی که مقاله برای مجله ارسال می‌گردد، همکاران ما با هیئت تحریریه مجله در ارتباط خواهند بود و برای تسریع فرآیند ارسال نامه پذیرش کوشش و اهتمام خواهند ورزید. لازم بذکر است، تمامی مسئولیت‌های فرآیند اخذ پذیرش و چاپ به عهده همکاران موسسه ایران تحقیق خواهد بود.

توصیه نهایی ما اینست که برای صرفه جویی در زمان و هزینه‌ها، با همکاران گروه نگارش، پذیرش، و چاپ مقالات به گفتگو و اخذ مشاوره رایگان بپردازید. شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با خدمات ما به بخش مقالات آی اس آی (ISI) و مقالات آی اس سی (ISC) و مقالات علمی پژوهشی مراجعه نمایید.

 

نویسندگان و فرهیختگان گرامی سوالات خود در مورد نحوه ی اخذ مجوز چاپ کتاب، صفحه ارایی، طراحی جلد، استخراج کتاب از پایان نامه و تبدیل پایان نامه به کتاب، هزینه ها و مراحل چاپ کتاب، نحوه ی عقد قرارداد برای چاپ کتاب، نگارش پایان نامه و اکسپت مقالات ای اس ای (ISI) و ای اس سی و چاپ  کتاب در تمام زمینه های مورد نظر با ما تماس بگیرید

 

شماره تماس: ۰۹۳۵۴۷۵۲۳۳۳

در صورت عدم پاسخگویی شماره بالا با شماره زیر تماس بگیرید

۰۹۱۸۳۷۷۵۳۳۴ حسین وش

پست های الکترونیک

hoseinvash@yahoo.com

hoseinvash@gmail.com

آدرس دفتر انتشارات: تهران – خیابان کارگر شمالی- بعد از خیابان ادوارد برون – پلاک ۱۴۰۷

(لطفا قبل از حضور در انتشارات با ما هماهنگ کنید – ۰۹۱۸۳۷۷۵۳۳۴ حسین وش)