• 924

    چاپ کتاب

چاپ افست کتاب

چاپ افست : این نوع چاپ کعمولا برای چاپ کتاب در تیرازبالا به کار میرود.  بهترین روش چاپ کتاب، چاپ افست است. چاپ افست دارای کیفیت مطلوبی است و برای تیراژهای بالا (۵۰۰ عدد به بالا) بسیار مقرون به صرفه است. توصیه میکنیم اگر هدفتان از چاپ کتاب درآمد زایی است و مطمئن هستید کتابتان به فروش میرود یا در تیراژکم جواب داده و می‌خواهید دوباره چاپ کنید ۳ هزار نسخه به بالا بزنید و از چاپ افست استفاده کنید تا سود بیشتری بکنید.

در چاپ افست هر چه تعداد جلد بالاتر برود هزینه ی هر جلد هم به نسبت پایین خواهد امد پس اگر مطمئن هستید کتابتان به فروش میرود حتما از این روش استفاده کنید . البته توصیه من به شما این است که حتما قبل از اینکه کتابتان در تیراژبالا چاپ شود بهتر است ابتدا در تیراژ محدود به چاپ برسد و شما مطمئن شوید ایا از کتابتان استقبال می شود یا نه.

نویسندگان و فرهیختگان گرامی سوالات خود در مورد نحوه ی اخذ مجوز چاپ کتاب، صفحه ارایی، طراحی جلد، استخراج کتاب از پایان نامه و تبدیل پایان نامه به کتاب، هزینه ها و مراحل چاپ کتاب، نحوه ی عقد قرارداد برای چاپ کتاب، نگارش پایان نامه و اکسپت مقالات ای اس ای (ISI) و ای اس سی و چاپ  کتاب در تمام زمینه های مورد نظر با ما تماس بگیرید

شماره تماس: ۰۹۳۵۴۷۵۲۳۳۳

در صورت عدم پاسخگویی شماره بالا با شماره زیر تماس بگیرید

۰۹۱۸۳۷۷۵۳۳۴ حسین وش

پست های الکترونیک

hoseinvash@yahoo.com

hoseinvash@gmail.com

آدرس دفتر انتشارات: تهران – خیابان کارگر شمالی- بعد از خیابان ادوارد برون – پلاک ۱۴۰۷

(لطفا قبل از حضور در انتشارات با ما هماهنگ کنید – ۰۹۱۸۳۷۷۵۳۳۴ حسین وش)