• 924

    چاپ کتاب

87 سالگی مصطفی بخشی

 
بزرگترین نویسنده ها از سخت ترین اتفاقات جامعه بهترین ایده برداری رو داشتن و هر کدوم با توجه به سبک کاریشون (رئالیسم ، سوسیالیسم ، سورئالیست ، و…) مطالبی برای مخاطب نوشتن که دارای پیام های مختلفی برای جامعه هست.
مهمترین کار یک نویسنده حرفه ای داشتن ایده خلاق و مخاطب پسند است.
نویسنده ها در ردیف فرهنگیان جامعه مشغول به خدمت هستند درواقع وظیفه یک نویسنده مانند تمام فرهنگیان و فرهیختگان فرهنگسازی میباشد اگر هدفتان از نوشتن فقط بخاطر سرگرم کردن خود یا کلاس گذاشتن جلوی همکار و دوست و آشناهایتان هست پیشنهاد میکنم در همان خلصه خود بمانید و اقدام به چاپ کتاب نکنید.
هر متنی دارای پیامی هست، پیام های شما یا همان متن شما تاثیر گذار هستند چه بصورت کتاب چاپ شوند چه در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شود پس کاملا مراقب نوشته هایتان باشید.
یک عقیده خلف و بدور از انسانیت روی افکار عمومی تاثیر می گذارد.
چشمانتان را باز کنید از رویا فاصله بگیرید و در واقعیت قدم بگذارید بسوی هدف هایتان.

نویسنده؛ مصطفی بخشی

خلاصه ای از کتاب

رویاي او چنان با رویاي من در تضاد بود که حالم را بهم میزد مثل همان قهوه تلخي که به خوردم مي داد اما با این حال باز هم دم نزدم به هر حال او به من لطف کرده و مرا به خانه اش برده و از من پذیرایي مي
کند درست نیست بخواهم بدش را بگویم.
اصلا منظور من از این حرف ها این نیست که بخواهم بدش را بگویم فقط خواستم بگویم با اینکه رویا هایمان در تضاد بود کنار هم نشستیم قهوه خوردیم و کلي هم حرف زدیم بدون اینکه به سلیقه و عقاید هم دست بزنیم.

برای اطلاع از هزینه ی تصویرگری و چاپ کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، صفحه ارایی، چاپ کاتالوک و بروشور، طراحی جلد، طراحی پوستر تبلیغاتی و …  با ما تماس بگیرید

09183775334

09120617283

0935475233

لینک کانال تلگرامی ما

https://t.me/vashpub

لینک اینستاگرام

https://www.instagram.com/hosein_vash/

لینک سایر سایتهای ما

www.chapketab.com

www.hvash.ir

www.vashpub.ir

www.bookspub.ir

Www.chapketab.ir

www.chapoketab.ir

www.chapoketab.com

www.vashart.ir