چاپ کتاب در تمامی زمینه ها 09120617283

 

سلام و عرض ادب خدمت شما فرهیخته گرامی    

دپارتمان چاپ کتاب  به شماره ثبت ۹۱۸۹ با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و چاپ هزاران عنوان کتاب تجربیات ارزشمند خود را در زمینه ی چاپ کتاب در اختیار عزیزانی قرار می دهد که می خواهند آثار خود را به کتاب تبدیل کنند. شما با مطالعه تارنمای چاپ کتاب اطلاعات کاملی در زمینه چاپ کتابتان کسب کنید.

قابل توجه نویسندگان گرامی: ما کتابهای شما را با کمترین هزینه ممکن برایتان چاپ خواهیم کرد برای اثبات این گفته ی ما شما می‌توانید از انتشارات مختلف در سراسر ایران استعلام قیمت بگیرید.

با توجه به افزایش هزینه ی کاغذ و چاپ اتشارات ما تصمیم دارد با هزینه ی بسیار کم نسبت به جاهای دیگر کتاب شما نویسندگان عزیز را به چاپ برساند . برای اثبات این ادعا شما قبل از اینکه با ما تماس بگیرید از سایر انتشاارت استعلام قیمت بگیرید.

کتاب شما در کمتر از یک ماه معمولا بیست روز تا یکماه به چاپ رسیده و برای شما ارسال می گردد.

 

چاپ کتاب از پایان نامه: برای گرفتن دو نمره پایان نامه شما میتوانید پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنید که هزینه ی بسیار کمتر از هزینه ی چاپ یک مقاله دارد  . و البته در زمان بسیار کمی این کار انجام میشود . که همان دو هفته تا یکماه کتاب شما به چاپ می رسد اما نگارش و چاپ مقاله از این پروسه زمانبر تر هست

 

چاپ جزوه به صورت کتاب: دوستانی که جزوه برای تدریس دارند نیز می توانند جزوه ی تدریسشان را به کتاب تبدیل کنند که این امر نیز هم باعث میشود کیفیت و خوانایی  کتاب بالاتر برود . هم به کار جلوه ی رسمی تری میدهد مثلا معرفی کتاب خیلی بهتر از معرفی جزوه می باشد و مهمتر از همه اینکه چاپ کتاب بسیار ارزانتر از جزوه تمام میشود که شما کپی کرده اید.

 

چاپ کتاب کودک و نوجوان: چاپ کتاب کودک هم یکی دیگر از کتابهایی هست که دوستان اقدام میکنند داستانهای کودک معمولا مضربی از 6 هست مثلا 6صفحه یا 12 صفحه یا 18 صفحه و … دوستان از نظر تصویرگری نگران نباشند ما چندین تصویرگر داریم که مونه کارهای تصویرگرها برای نویسنده عزیز ارسال میگردد و هر کدام مورد پسند بود به سبک همان تصویر برای کتاب شما هم تصویرگری انجام خواهد شد.

کتابهای کودک معمولا رنگی و گلاسه هستن.

 

چاپ کتاب مجموعه مقالات: دوستانی که چندین مقاله در یک زمینه نوشته اند  هم میتوانند همه ی این مقالات را به صورت یک کتاب منتشر کنند.

 

چاپ کتاب شعر: دوستان شاعر هم میتوانند اشعاری که چندین سال هست می نویسند و هنوز اقدام به چاپشان نکرده اند  به صورت کتاب منتشر کنند. توصیه من این است که یکبار هم که شده اشعار را برای بررسی برای ما ارسال کنند اگر شعر از نظر محتوایی و ساختاری مشکلی نداشت برای چاپشان اقدام کنیم. تا حداقل زحماتی که این چند سال کشیده اید به ثمر بنشیند . و از سرقت ادبی اشعارتان جلوگیری شود . چون چاپ کتاب به منزله ثبت کتاب شماست

 

 

چاپ کتاب رمان: رمانهایی که مشکلی از نظر سیاسی و اخلاقی نداشته باشند در کمترین زمان توسط انتشارات ما به چاپ خواهد رسید. و مطلب دیگر اینکه صدور مجوز کتابهای رمان و شعر کمی بیشتر از کتابهای علمی طول میکشد.

 

چاپ کتاب در زمینه تخصصی:  دوستان دیگر در هر زمینه ای مثلا اشپزی ، گل ارایی، مکانیکی، روانشناسی یا هر زمینه ی دیگر اطلاعاتی دارند و فکر میکنند تجربه هایشان به درد دیگران میخورد میتوانند این تجربیات را به صورت کتاب به دیگران منتقل کنند

 

چاپ کتاب دانشگاهی: دوستانی که برای رشته های تخصصی و تدریس در دانشگاه یا چاپ کتاب برای ارائه رزومه دکترا میخواهند انجام بدهند ما این کار را در کمترین زمان با کمترین هزینه برای شما انجام خواهیم داد.

 

چاپ کتاب در سایر زمینه ها: در سایز زمینه ها هم هر کتابی داشته باشید به شرطی که شرایط لازم برای چاپ را داشته باشد تیم ما در کمتر از یک ماه کتاب شما را به چاپ خواهد رساند.

 

برای اطلاع از هزینه ی تصویرگری و چاپ کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، صفحه ارایی، چاپ کاتالوک و بروشور، طراحی جلد، طراحی پوستر تبلیغاتی و …  با ما تماس بگیرید

09183775334

09120617283

0935475233

لینک کانال تلگرامی ما

https://t.me/vashpub

لینک اینستاگرام

https://www.instagram.com/hosein_vash/

لینک سایر سایتهای ما

www.chapketab.com

www.hvash.ir

www.vashpub.ir

www.bookspub.ir

Www.chapketab.ir

www.chapoketab.ir

www.chapoketab.com

www.vashart.ir